Четвер, 22.08.2019, 17:56 | Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Позашкільні навчальні заклади
Національна Гаряча Лінія
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 14
Міні-чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Події в Україні
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

ЗНО-2019

   

             

Стартувала реєстрація на ЗНО 2019 року

       5 лютого розпочалась реєстрація участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Особи, які здобувають повну загальну середню освіту у цьому навчальному році та складають ДПА у формі зовнішнього незалежного оцінювання, матимуть можливість зареєструватись на тестування до 18 березня. Випускники минулих років можуть зареєструватися на ЗНО до 25 березня 2019 року.

Цього року ЗНО складатимуть учні 11-х класів, а також студенти закладів вищої та професійної освіти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти.

Випускникам 11-х класів буде необхідно скласти шкільні іспити у формі ЗНО з трьох навчальних предметів:

 - українська мова і література (українська мова);
- математика або історія України (період XX - початок XXI століття) (за вибором учня);
- один із навчальних предметів, зазначених в переліку предметів ЗНО (за вибором учня).
     Студенти закладів вищої та професійної освіти складатимуть ДПА у формі ЗНО тільки з двох предметів: української мови та на вибір математики або історії України.

     Учні, які планують вступати до закладів вищої освіти матимуть можливість пройти тестування щонайбільше з чотирьох навчальних предметів. Загалом ЗНО відбуватиметься з 11 навчальних предметів.

     Учасники, які складатимуть державну підсумкову атестацію формі ЗНО мають сформувати комплект реєстраційних документів та подати його особі, відповідальній за реєстрацію в закладі освіти, в якому вони навчаються.

     Абітурієнти (випускники минулих років), які не складають ДПА у формі ЗНО, мають сформувати комплект реєстраційних документів та надіслати його на адресу свого регіонального центру оцінювання якості освіти. Для нашого міста це Дніпропетровський центр оцінювання якості освіти.  Поштова адреса: вул. Новоселівська, 27, м. Дніпро, 49083  Телефони: (056)790-24-99, (056)790-24-97 (факс)  Сайт: https://www.dneprtest.dp.ua  e-mail: rc.dnepr@dp.testportal.gov.ua

БІЛЬШЕ ПРО РЕЄСТРАЦІЮ НА ЗНО-2019

            До уваги учнів та студентів закладів освіти, які у 2019 році мають складати ЗНО:

        Дніпропетровський регіональний центр оцінювання якості освіти повідомляє, про заходи, які в рамках інформаційної кампанії планує провести в оn-line режимі на платформі Youtube каналу Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти (DnRCOYaO) для учнів/студентів закладів освіти, які у 2019 році мають складати зовнішнє незалежне оцінювання:
 
        20.12.2018 о 12.00 - зустріч начальника методичного відділу ДпРЦОЯО Мукомел Н.А. з учнівською та педагогічною громадськістю з питань підготовки до ЗНО «ЗНО 2019 – необхідний елемент майбутнього. Підготовка до ЗНО». Доступ до участі в заході за таким посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=i7boIradbm8&feature=youtu.be  
       10.01.2019 о 14.30 - зустріч начальника методичного відділу ДпРЦОЯО Мукомел Н.А. з учнівською та педагогічною громадськістю з питань проходження пробного ЗНО «Пробне ЗНО 2019 – побач перспективу».
Доступ до участі в заході за таким посиланням:http://https://www.youtube.com/watch?v=nZupqRx1ghY&feature=youtu.be  
Запрошуємо взяти участь у заходах випускників закладів середньої освіти та класних керівників випускних класів. 

*****

        Керівникам навчальних закладів!

       Відповідно до листа ДОН ЗОДА від 05.12.2018 №4399/03.2-17 "Про організацію тренінгів із зовнішнього незалежного оцінювання"  Запорізький національний університет пропонує 09 лютого 2019  на базі ЗЗСО нашого міста провести для випускників 2 сесії безкоштовних пробних тренінгів із зовнішнього незалежного оцінювання  з української мови і літератури та історії України. Сесії відбудуться на базі Мелітопольського НВК№16. Початок тестування з української мови та літератури о 10:00, з історії України - 13:30.

        Просимо ознайомити з пропозицією ЗНУ випускників та їх батьків, скласти списки бажаючих пройти запропоновані тренінги та надати друкований екземпляр інформації до міськуо Ніколенко І.М. (каб.30) до 27.12.2018 за формою та на адресу  inna19niki@gmail.com  -  в електронному вигляді (Word) .

*****

            Наказ управління освіти Мелітопольської міської ради від 19.11.2018 №783 "Про організацію та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 році в м. Мелітополі"

*****

         13-14 грудня 2018 року на базі закладів ЗСО м.Мелітополя відповідно до графіка проводиться апробація тестових завдань з французької, німецької мов, біології та географії. на виконання добірки тестових завдань з однієї навчальної дисципліни надається 40 хвилин; апробація тестових завдань з французької мови передбачає прослуховування звукових фрагментів і виконання завдань до них.

******

        13 грудня 2018 року о 13:40 в актовій залі Мелітопольської  ЗОШ№ 1 відбулась зустріч випускників старшої школи м.Мелітополя з працівниками Дніпропетровського РЦОЯО.  Зустріч проводилась з метою інформування учнівської та педагогічної громадськості з питань підготовки та проведення ЗНО у 2019 році згідно п.3 спільного наказу ДОН ЗОДА та Дніпропетровського РЦОЯО від 29.10.2018 №630//108 "Про організацію та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 році в Запорізькій області".

          З матеріалами зустрічі можна ознайомитись на електронних скриньках ЗЗСО міста та за посиланням

******  

          Які мовні сертифікати можна зарахувати як ДПА?

Роз'яснення надає Міністерства освіти і науки щодо міжнародних мовних іспитіврезультати яких учні 9-х та 11-х класів можуть в 2019 році зарахувати як оцінку державної підсумкової атестації з іноземної мови.

У 2019 році вперше визначено кількість балів (оцінку), яку має набрати учень для зарахування сертифікату як оцінки ДПА. Якщо рівень відповідає необхідному, то в документ про освіту виставляється 12 балів за атестацію з іноземної мови. Водночас необхідно підкреслити, що міжнародні сертифікати мовних іспитів не зараховуються як оцінка за ЗНО.

Учні 9-х класів, які вивчали іноземну мову на рівні стандарту, можуть зарахувати міжнародний іспит рівня А2 і вище, а для класів із поглибленим вивченням – В1 і вище. Сертифікат або диплом має бути 2018 або 2019 року (до дня проведення атестації).

Для зарахування учень повинен звернутися з відповідною заявою до свого закладу освіти та надати копію сертифікату. Якщо випускник, що має сертифікат, не напише таку заяву, то оцінка виставлятиметься за результатами письмової атестації.

Нагадуємо, що цього року випускники 9-х класів вперше отримали можливість зараховувати результати міжнародних мовних іспитів як оцінку ДПА.

Учні 11-х класів, які вивчають іноземну мову за рівнем стандарт або академічним рівнем, можуть зарахувати міжнародний іспит рівня B-1 і вище, а для класів із поглибленим вивченням іноземних мов – В-2 і вище. Сертифікат або диплом має бути отриманий 2018 або 2019 року (до 28 травня 2019р. з англійської мови, до 27 травня 2019р. – з німецької, французької мов, тобто до днів проведення ЗНО з цих предметів).

Для зарахування учень повинен звернутися з відповідною заявою до свого закладу освіти та надати копію сертифікату. Якщо випускник не напише таку заяву, то оцінка ДПА виставлятиметься за результатами ЗНО.

Якщо випускник 11-го класу хоче, щоб його сертифікат був зарахований як ДПА, але він отримає його після того, як зареєструвався на ДПА в формі ЗНО, у нього є можливість до 25 березня внести зміни у реєстраційні дані шляхом здійснення перереєстрації. Якщо її не буде здійснено, то оцінка за ДПА виставлятиметься за результатами ЗНО.

Якщо учень планує отримати сертифікат після 25 березня (тобто вже не матиме змоги здійснити перереєстрацію) і до дня проведення ЗНО (28 травня для англійської мови, 27 травня для французької, німецької мов), то він теж може написати заяву про зарахування сертифікату як оцінки за ДПА. В заяві треба вказати, що він очікує отримання сертифікату, а потім випускникові потрібно надати його паперову копію.

Пошук
Вхід на сайт
Освітня он-лайн карта профільного навчання м.Мелітополя
Он-лайн карта мережі "Активна освіта" м.Мелітополя
Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Що відбулося
Урядові та регіональні сайти

www.mon.gov.ua

www.president.gov.ua

rada.gov.ua

www.civic.kmu.gov.ua/civic/control/uk/discussion/ovv/

www.guds.gov.ua

www.kdpu-nt.gov.ua

www.kmu.gov.ua

www.zoippo.zp.ua/u

www.rada.zp.ua/

http://pedpresa.com/

www.president.gov.ua

www.ciit.zp.ua

www.zhu.edu.ua/mk_school/?lang=ru

www.yun.zp.ua/

www.useti.org.ua

www.testportal.gov.ua

Структурні підрозділи методичного кабінету

www.kmu.gov.ua

www.mmomusicmel.blogspot.com

moenglish.at.ua/

mmofizikamelito.ucoz.ru/

www.znz4matem.ucoz.ru

vasgen1971.blogspot.com/

mmoyot.blogspot.com/

www.useti.org.ua

mmo-oz.at.ua

2017weblogspot.blogspot.com

Архів записів

Мелітопольське міське Управління освіти © 2019