Неділя, 05.07.2020, 14:22 | Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Позашкільні навчальні заклади
Національна Гаряча Лінія
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 21
Міні-чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Події в Україні
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

ЗНО-2017

Пункт реєстрації для випускників (в т.ч. випускників минулих років) на участь у ЗНО 2017

       В місті Мелітополі відкрився пункт реєстрації для участі у ЗНО 2017. Його створено з метою надання консультативно-методичної допомоги з питань реєстрації осіб для участі у зовнішньому незалежному тестуванні.

Пункт розташовано за адресою: проспект 50 років Перемоги, буд. 21, ІІ поверх, кабінет 2.07 (приміщення Мелітопольського відокремленого відділення ЗІЕІТ). 

Контактний телефон 5-06-68.

Графік роботи: вівторок та четвер з 9:00 до 16:00.

Відповідальний за пункт реєстрації: Носов Олександр Сергійович.

Нормативні документи Міністерства освіти і науки 

Наказ від 27 липня 2016 року № 889 «Деякі питання проведення в 2017 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти»

 Наказ від 31 серпня 2016 року  № 1055 "Про затвердження Календарного плану підготовки та проведення 2017 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти"

Календар ЗНО 2017

 

 Лист Міністерства освіти і науки України та Міністерства охорони здоров'я України від 10.02.2017 № 04.01.17/34261//1/9-74 "Щодо участі в зовнішньому оцінюванні та вступних іспитах осіб, які мають певні захворювання та/або патологічні стани, інвалідність"

     Як отримати довідку про створення особливих умов

Зміни до Порядку використання приміщень навчальних закладів для проведення зовнішнього незалежного оцінювання, затверджені наказом Міністерства освіти і науки України від 02 лютого 2017 р. № 160 "Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 03 лютого 2015 року № 85", зареєстровані в Міністерстві юстиції України 22 лютого 2017 р. за № 244/30112

 

Наказ Міністерства освіти і науки України від 03.02.2015 № 85 "Про затвердження Порядку використання приміщень навчальних закладів для проведення зовнішнього незалежного оцінювання", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 18.02.2015 за № 175/26620

 

Нормативні документи Українського ЦОЯО

 

Наказ Українського центру оцінювання якості освіти від 10.02.2017 №25 «Про затвердження документів проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2017 році»

ВИТЯГ із НАКАЗУ Українського центру оцінювання якості  освіти від 11.10.2016 № 170   «Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2017 році"

 

Календар пробного ЗНО 2017

Методичні рекомендації вчителям-предметникам щодо підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання у 2017 році

Реєстрація на пробне ЗНО 2017
10.01.2017 —  31.01.2017

Проведення
пробного зовнішнього незалежного оцінювання

01.04.2017

з української мови і літератури

08.04.2017

з біології,  історії України, математики,  хімії, англійської мови

 

Нормативні документи Дніпропетровського ЦОЯО

Hаказ Департамента освіти і науки Запорізької облдержадміністрації, Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти від 16.01.2017 № 0031//6 "Про проведення реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні в Запорізькій області в 2017 році"

завантажити

Hаказ Департамента освіти і науки Запорізькій облдержадміністрації, Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти від 28.10.2016 № 0789/84

"Про організацію та проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2017 році в Запорізькій області"

завантажити

Календарний план підготовки та проведення в 2017 році в Запорізькій області зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, затверджений наказом ДОН Запорізької ОДА, ДпРЦОЯО від 28.10.2016 № 0789/84

завантажити

Нормативні документи міськуо

Наказ управління освіти Мелітопольської міської ради від 30.12.2016 №935 "Про підготовку до проведення зовнішнього незалежного оцінювання 
у 2017 році в м. Мелітополі"

Аналіз результатів ЗНО/ДПА 2016

До уваги випускників та їх батьків

          1. Обирати предмети  для складання державної підсумкової атестації та ЗНО випускники шкіл зможуть в залежності лише від їх планів щодо подальшого навчання. Про це йдеться у повідомленні Українського центру оцінювання якості освіти у відповідь на поширення чуток щодо обмеження випускників у виборі предметів ЗНО. Зокрема, в УЦОЯО, спростовуючи чутки, наголошують, що у 2017 році як оцінки за державну підсумкову атестацію буде зараховано результати тестування з трьох предметів зовнішнього незалежного оцінювання. «Перший обов'язковий предмет для всіх учасників – українська мова. Другим обов’язковим предметом учасник може обрати або математику, або історію України. Третій предмет – із запропонованого переліку предметів, з яких буде проводитися тестування 2017 року: математика, історія України, іспанська, французька, німецька, російська, англійська мови, біологія, географія, фізика, хімія», - йдеться у роз'ясненні УЦОЯО. Також у Центрі просять випускників і батьків звернути увагу на те, що для зарахування оцінок державної підсумкової атестації можна обрати й математику, й історію України.

«Вибір предметів залежить від самого учасника та його планів щодо подальшого навчання, та аж ніяк не від профілю класу чи школи», - наголошують в Українському центрі оцінювання якості освіти. Детальніше за посиланням

          2. Для визначення результатів державної підсумкової атестації випускників 2017 року з іноземних мов та російської, а також з математики, зараховуватиметься частина завдань сертифікаційної роботи зовнішнього незалежного оцінювання. Щодо інших навчальних предметів: географії, хімії, фізики, біології, то оцінка за державну підсумкову атестацію визначатиметься за результатами виконання всієї сертифікаційної роботи.

          3. Тестові завдання для перевірки навчальних досягнень випускників загальноосвітніх навчальних закладів 2017 року буде укладено за програмами, які орієнтовані на рівень стандарту.

      4. Завдання сертифікаційних робіт з української мови і літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії та російської мови укладатимуть на основі програм зовнішнього незалежного оцінювання, затверджених наказом Міністерства освіти і науки від 3 лютого 2016 року № 77. Завдання сертифікаційних робіт з іноземних мов у 2017 році буде укладено відповідно до програми, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 01 жовтня 2014 року № 1121. Такий вид мовленнєвої діяльності, як розуміння мови на слух (аудіювання), не перевірятиметься.

        5. Пробне ЗНО проводитиметься з метою ознайомлення всіх бажаючих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця. Участь у пробному ЗНО є важливою складовою підготовки до тестування. Завдання, що створюються у формі предметних тестів, відповідають програмам зовнішнього незалежного оцінювання, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт, а процедура проведення є максимально наближеною до процедури проведення основного ЗНО. Зареєструватися для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні можна буде на сайті Дніпропетровського центру оцінювання якості освіти з 10 по 31 січня 2017 року.  Кожен зареєстрований учасник зможе взяти участь у пробному ЗНО з української мови та літератури (1 квітня), а також у одному із запропонованих предметів за вибором (8 квітня): історії України, математики, біології, хімії, англійської мови. Для ознайомлення з алгоритмом реєстрації на головній сторінці сайту ДпРЦОЯО  розміщені  презентація: "Алгоритм реєстрації для участі в пробному ЗНО-2017" та відеоролик: "Реєструємось для участі в пробному ЗНО-2017".

        Участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні є платною. Вартість для одного учасника пробного ЗНО з урахуванням вимог Закону України про Державний бюджет України на 2017 рік становить 129 грн. Цю інформацію розміщено на сайтаі ДОЦОЯО. 

          Правила проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в Дніпропетровській та Запорізькій областях у 2017 році.

       Слід зазначити що реєстрація для проходження пробного тестування не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Результати пробного зовнішнього незалежного оцінювання не зараховуються як оцінки за державну підсумкову атестацію та не використовуються для участі в конкурсному відборі під час вступу до вищих навчальних закладів.

РЕЄСТРАЦІЯ НА ЗНО/ДПА 2017

         Про терміни реєстрації. Реєстрація для участі в ЗНО триватиме з 6 лютого до 17 березня, внесення змін до реєстраційних даних, а отже перереєстрація здійснюється в період з 6 лютого до 31 березня, але необхідно пам’ятати, що за нормативними вимогами для внесення змін необхідно, крім пакета реєстраційних документів надавати отриманий раніше Сертифікат, а отже термін початку внесення змін є умовним. 
        Щодо алгоритму реєстрації. Алгоритм реєстрації випускників ЗНЗ для участі в ЗНО в 2017 році у цілому буде аналогічним реєстрації попереднього року. Реєстраційна форма створення Заяви-реєстраційної картки буде розміщена на сайті УЦОЯО у вільному доступі з 6 лютого о 10:00. Ви можете ознайомитися з ним, скориставшись презентацією, що підготовлена регіональним центром. Її також розміщено на сайтах шкіл.

         Щодо окремих особливостей порядку реєстрації для участі в ЗНО-2017.
1. У цьому році на відміну від попередніх років під час формування реєстраційної картки випускник не лише обирає тип паспортного документу, а й обов’язково зазначає паспортні дані (у минулі роки паспортні дані вписувалися в реєстраційну картку) та обирає із даних, що є в реєстраційній формі як відомості про НЗ, так і про клас, у якому навчається.
2. На відміну від минулого року внесення змін (перереєстрація) можливо лише при поданні повного пакету реєстраційних документів (у попередньому році дозволялося надавати пакет документів за скороченим переліком);
3. У 2017 році учасники ЗНО, які під час основного реєстраційного періоду реєструються для участі в ЗНО під час додаткової сесії, вперше отримують від регіонального центру в індивідуальному конверті разом з іншими документами окреме повідомлення про надання їм можливості пройти ЗНО під час додаткової сесії.

       Щодо оновлення нормативної бази ЗНО

      За останній місяць відбулося суттєве оновлення нормативно-правового забезпечення ЗНО, але зараз о тих нормативах, що мають відношення до реєстрації для участі в ЗНО:
1). Постановою Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 р. № 1033 внесено зміни до Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2004 р. № 1095 “Деякі питання запровадження зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти”.
        Зокрема, Порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти доповнено положеннями щодо моніторингу якості освіти, чітко визначено права та обов'язки учасників зовнішнього незалежного оцінювання, повноваження суб'єкта зовнішнього незалежного оцінювання та якості моніторингу освіти на певному освітньому рівні, зокрема, МОН, Українського центру оцінювання якості освіти, повноваження вищих навчальних закладів щодо проведення зовнішнього незалежного оцінювання тощо. При цьому із тексту вищеназваного Порядку виключено усі положення, які деталізували проведення ЗНО на певному освітньому рівні. З 2017 року порядок проведення ЗНО на відповідному освітньому рівні регулюватиметься окремими нормативними документами. 
          У зв’язку з цим підготовлено та затверджено наказом МОН України від 10.01.2017 № 25 Порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти (далі – Порядок). 
2). 27 грудня за № 1707/29837 Міністерством юстиції України зареєстрований спільний наказ МОН України та Міністерства охорони здоров’я України від 29.08.2016 № 1027/900 «Деякі питання участі в зовнішньому незалежному оцінюванні та вступних іспитах осіб, які мають певні захворювання та/або патологічні стани, інвалідність».
Наказом затверджено:
– Перелік захворювань та патологічних станів, що можуть бути перешкодою для проходження зовнішнього незалежного оцінювання;
– Перелік особливих (спеціальних) умов, що створюються для осіб з особливими освітніми потребами в пунктах проведення зовнішнього незалежного оцінювання (далі – Перелік);
– форму медичного висновку про створення особливих (спеціальних) умов для проходження ЗНО (форма № 086-3/о) та порядок її видачі. 
          Загалом Перелік містить 7 категорій осіб з особливими освітніми потребами та  опис 21 умови, що можуть створюватися в пунктах проведення зовнішнього незалежного оцінювання (далі – ПТ).
      Особливі (спеціальні) умови, що передбачено для створення в ПТ для осіб з особливими освітніми потребами, умовно можна розділити на дві групи. Це: 
1) умови, які створювалися нами в попередні роки, які, як правило, не викликали особливих ускладнень для реалізації (наприклад: виконання сертифікаційної роботи за одним із перших столів аудиторії та/або в аудиторії, що розташовано на першому поверсі; надання учаснику перед початком проведення ЗНО тексту промови інструктора; надання у паперовому вигляді тексту, написання якого передбачено на дошці; надання можливості використання слухового апарата, лупи; дозвіл на присутність в аудиторії перекладача-дактилолога тощо); 
2) умови, які  не створювались у попередні роки, як з причини відсутності нормативних підстав, так і з урахуванням технічних можливостей навчальних закладів (далі – НЗ), тобто з причини відсутності таких умов в НЗ. До цієї групи умов можна віднести:
– надання додаткового часу (до 30 хвилин) окремим категоріям осіб;
– надання можливості супроводжуючій особі допомогти учаснику ЗНО зайняти робоче місце в аудиторії та вийти з ПТ;
– можливість присутності в аудиторії лікаря-спеціаліста (відповідно до діагнозу); 
– наявність в ПТ зовнішніх сходів і пандусів, обладнаних поручнями та туалету, обладнаного універсальною кабіною, доступною для осіб, які пересуваються на колісних кріслах;
– виконання сертифікаційної роботи за столом, приданим для письма на інвалідному візку тощо.
        Пунктом 3 цього спільного наказу введена вимога до місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо вжиття заходів із забезпечення особам з особливими освітніми потребами можливості проходження ЗНО у навчальних закладах, що відповідають вимогам ДБН В.2.2-17:2006 «Доступність будинків і споруд для мало мобільних груп населення». 
        Наявність такого пункту практично виключає можливість відмови в реєстрації для участі в ЗНО на підставі відсутності у НЗ столів, приданих для письма на інвалідному візку, зовнішніх сходів і пандусів, обладнаних поручнями або туалету, обладнаного універсальною кабіною, доступною для осіб, які пересуваються на колісних кріслах або інших умов, передбачених Переліком. 
      Як бути, якщо особлива умова не передбачена Переліком, наприклад необхідність вживання їжі, надання допомоги учаснику ЗНО супроводжуючою особою під час процедури тощо. У цих випадках рішення про можливість створення в ПТ особливих умов приймається регламентною комісією з урахуванням технології проведення ЗНО та матеріально-технічних можливостей ПТ.
      У наказі також надано перелік документів, у яких може бути зазначена інформація про захворювання або патологічний стан, що можуть бути перешкодою для проходження ЗНО. Саме на підставі таких медичних документів наказом передбачена можливість вступу до ВНЗ без проходження ЗНО за результатами вступних іспитів. Ще одна підстава – це рішення регламентної комісії щодо відмови в реєстрації для участі в ЗНО через неможливість створення особливих умов.

Пошук
Вхід на сайт
Освітня он-лайн карта профільного навчання м.Мелітополя
Он-лайн карта мережі "Активна освіта" м.Мелітополя
Календар
«  Липень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Що відбулося
Урядові та регіональні сайти

www.mon.gov.ua

www.president.gov.ua

rada.gov.ua

www.civic.kmu.gov.ua/civic/control/uk/discussion/ovv/

www.guds.gov.ua

www.kdpu-nt.gov.ua

www.kmu.gov.ua

www.zoippo.zp.ua/u

www.rada.zp.ua/

http://pedpresa.com/

www.president.gov.ua

www.ciit.zp.ua

www.zhu.edu.ua/mk_school/?lang=ru

www.yun.zp.ua/

www.useti.org.ua

www.testportal.gov.ua

Структурні підрозділи методичного кабінету

www.melmoinfo.at.ua

https://pocatilskasc25.blogspot.com

https://mmofizikamelito.ucoz.net

www.znz4matem.ucoz

mmoyot.blogspot.com/

www.useti.org.ua

https://melitopolkrasa.blogspot.com/

melitopol-mmoxim.zp.sch.in.ua/informaciya_pro_mmo/galereya_podij/

https://mmooz0.wixsite.com/ozmmo

2017weblogspot.blogspot.com

melitopolbiblio.blogspot.com/p/2019.html

Архів записів

Мелітопольське міське Управління освіти © 2020